Ano, vysoké školy jsou továrny na idioty

 

Díky vysokému vzdělání je možné získat možnost k parazitování, ten kdo zde dělá dělníka ten je zde hostitelem pro parazity, tvrzení že bez vysokých škol by zde byla zaostalost a bída není vědecky doloženo jde jenom o subjektivní pravdu kterou hlásají vysokoškoláci. Bohatě by stačilo aby zde byli jenom řemeslníci a nebyli zde vysoké školy a gymnázia. Byl by zde titul; instalatér, elektrikář, zedník, atd. 

Stejně už brzo zde budou pro všechny lidi GVKB čipy do hlavy a tím logicky už nebudeme potřebovat chodit do školy, vše je zde dočasně a i vysoké školy zde jsou dočasně, co bylo to bylo, teď přichází doba spojená s čipy do hlavy. Podívejme se na České; zákony, normy, předpisy, pravidla, výjimky, regulace, atd. něco tak idiotského, mohli vymyslet jenom vysokoškoláci, z díla poznáváme tvůrce, jednou zde jsou jednoduché a funkční přírodní pravidla a není třeba vymýšlet v každém národě chybná pravidla která dělají z lidí ubožáky a hlupáky.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..