Rubriky
Hříchy

Ano, zakopaný pes je v naší hříšnosti

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde o tom že z díla se pozná tvůrce, můžeme vše oznámkovat jako ve škole abychom nechybovali, jenže naše známkování bude povrchní, co je vlastně pod povrchem který známe. Pod povrchem je většinou opak toho, co je na povrchu a tak třeba pod tvrdým povrchem je něco co je měkké.

Jsme povrchními pokrytci, protože myslíme a konáme podle situace, civilizace je obrazně továrnou na iluze, místo pravdy a lásky je zde jenom lež a nenávist, je snadné hledat chyby na tom co je nám cizí a je těžké hledat chyby na sobě! Sebekritika vyšla z módy, v módě je kritizovat vše co je nám cizí, kde je zakopaný pes?

Zakopaný pes je v naší hříšnosti a nenormálnosti, hříšník zde honí hříšníka, blázen zde honí blázna. Kdo si ale je schopen a ochoten přiznat to, že je hříšným bláznem? Všichni jsou hříšnými blázny, jenom já nejsem hříšným bláznem, protože já jsem lepší než jsou druzí, o tom je naše egoistické pokrytectví.

Všechny snahy o to aby se lidi změnili k lepšímu nebo aby se k lepšímu změnila společnost jsou naivní a marné, vše je zde už jenom hrou podle pravidel a pravidla většinou určují ti, co jsou nahoře, díky tomu že měli protekci. Já jsem lepší než jsi ty protože ….., kariéristické závody stvořili konzumní očistec, ve kterém jsou nám cizí lidé peklem.

Už brzo bude lidem vystaven účet za to co zde způsobili, lidi zaplatí tím že zde evolučně skončí a místo lidí zde budou počítače a stroje, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi už v civilizaci nebudou protože lidi se pomocí dotazníků naskenují a potom se jejich těla eliminují, nejsou lidi tak nejsou chyby.

Člověk je jako kniha, na počátku je kniha bez informací, a jak rosteme tak v knize přibývají informace o tom jak si vedeme v životě, neustále musíme řešit složité situace a nikdo nám nepomůže s jejich řešením, každý většinou bojuje sám za sebe. Neustále je zde snaha nám špatně přeprogramovat mozek pomocí dezinformací, s hlupáky se snadno manipuluje a snadno se na nich i parazituje.

Často opakované lži se tak stávají pravdou, největší továrnou na dezinformace je; náboženství, politika, reklama, školství, policie, soudy, armáda, atd. ten kdo se odmítne podrobit dogmatické totalitě, ten je za to tvrdě potrestán, a mnohdy se z něj stává i mučedník.

Většina lidí upadne do stresu a deprese, hovoříme zde často o syndromu vyhoření, naše podvědomí pozná že všechny snahy o to být nahoře a mít se tak dobře jsou marné, protože je materialistický konzumní systém uzavřený pomocí; kast, tříd, ligy, titulů, protekce, atd. jsme v psychickém bludišti od narození do smrti a na východu je nápis smrt.

Ovce bečí, že málo pastvy je, vlk vyje že malého zisku dosahuje, svině se sviní o koryto bojuje, ovce to je dělnická třída, vlci to jsou podnikatelé a milionáři, svině to jsou politici a podvodníci. Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v naší hříšnosti, hříšníci žijí v očistci to je logické, jak proměnit hříšníky na osvícené řeholníky?

Nebude to trvat dlouho, a roboti vyženou lidi z civilizace do rezervace, zde nebudou lidi muset pracovat a nebudou zde mít sex, budou zde obrovské sály kde se budou neustále promítat filmy o všem možném, lidi budou jenom koukat na filmy nebo budou spát, k jídlu budou granule a k pití bude voda.

Muži se oddělí od žen a tak lidi budou nazí a bosí protože klimatizace bude udržovat v budovách stabilní teplotu která je ideální pro lidi. Jelikož se už lidi nebudou rozmnožovat tak to nebude trvat dlouho a lidi zde evolučně skončí. Tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.