Ano, život lidí je hra o moc a bohatství

Proč si jedno myslíš a jiné říkáš? Žijeme v pokrytecké realitě, protože dobrota je žebrota a zlo je zdrojem moci a bohatství, nadbytek je zde díky nedostatku, život lidí je hra o moc a bohatství, úspěch nám nesmrdí, pro úspěch mnozí obětují svůj charakter a promění se tak v kariéristy, co mezi sebou závodí o to, kdo bude nejlepší, a tak získá za odměnu moc a bohatství.

Vydělávej hodně a hodně utrácej tak funguje naše společnost, když uděláš chybu tak je zde tvrdý trest, následkem je logicky stres a deprese, léky na psychické nemoci bychom mohli začít dávat všem zaměstnancům preventivně a globálně.

Konzumní svět se stal velikou psychickou nemocnicí, tomu odpovídá veliká spotřeba alkoholických nápojů a cigaret, pokud je zde chyba v našem konzumním systému je třeba se zamyslet nad příčinami a následky, co je příčinou toho že je ten druhý blázen?

Příčinou toho že nejsme normální je to, že nemáme to, co potřebujeme, abychom mohli být normální, tak musíme mít to co potřebujeme, nejvíce potřebujeme; čas, výhody, jistoty, moc, bohatství, lásku, informace, programy, popularitu, moudrost, zdraví, štěstí atd. Všude je jenom reklama, která nás klame od narození do smrti.

Náboženství slibuje ráj po smrti, politika slibuje ráj po volbách, obchod slibuje ráj po zakoupení zboží nebo služby, manželská smlouva slibuje ráj po vstupu do manželství atd. všude jsou jenom pokrytecké sliby co znamenají naše chyby, neustále je nám reklamou slibován ráj, ale místo ráje je zde vždy psychický očistec.

V současnosti je zde pandemie a lidem je slibováno zázračné očkování, které je zachrání před smrtí a nemocí, skutečnost je ale jiná, pandemie byli a budou, jsme jenom levným genetickým materiálem na evoluční pokusy, miliony mrtvých na pandemii nebo ve válce, to je jenom statistika, tragédie je, pokud umře celebrita.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *