Anonymní multikultura

Dlouho jsem hledal popis času a prostoru ve kterém většina lidí na světě žije a dospěl jsem k názvu anonymní multikultura, z lidí se dneska stali jenom čísla ve statistice a lidi už nestojí o to, aby s někým probírali svoje soukromé problémy osobně, nikdo nemá na nikoho čas a každý někam spěchá, díky optimalizaci a automatizaci se kultury promíchali a nikdo už neřeší diskriminaci nepřizpůsobivých příživníků nebo ekonomickou migraci.

Každý se stará jenom o svoje, vrcholem anonymity je pandemie kdy si všichni nasadili roušky nebo respirátory, a tak všichni vypadají podobně. Mnoho lidí se dostalo do začarovaného kruhu, a tak z toho má deprese, a to řeší útěkem z reality pomocí drog, a ti co jsou odvážnější spáchají sebevraždu.

Nikdo za nic nemůže a každý si jenom plní svoje povinnosti, jenže bude hůř, přichází automatizace a optimalizace, najednou začne mizet všude dobrá práce, dojde i na vysokoškoláky a státní zaměstnance, nejsme připravení na to, že skončí období nadbytku a přijde období nedostatku.

Globálně se zavede kontrola kvality lidí a nekvalitní jedinci se budou eliminovat v krematoriu, ostatně nic nového pod sluncem v přírodě je eliminování vadných jedinců samozřejmostí, vše bude globálně řídit jenom umělá inteligence a ta to spočítá těm co se nepřizpůsobí a budou jenom příživníky. Přijde období virtuální reality, ve které nikdo nebude tolerovat vaše amatérské chyby, chybu každý udělá jenom jednou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *