Armáda je na hovno

Pokud lidi mají hovno, tak je zde zbytečná drahá armáda, která to hovno bude chránit, každý stát je dneska mnoho zadlužený a stejně zadlužená je i dělnická třída, všichni mají hovno a tak logicky je zde armáda na hovno. Mnoho lidí je dneska na tom ekonomicky velmi zle a tak páchají sebevraždy, pokud globálně zrušíme armády a přestaneme vyrábět drahé zbraně tak budeme moci pomoci ubožákům aby nepáchali sebevraždy.

Zbrojní průmysl bude konečně vyrábět konzumní zboží a tím na tom bude ekonomika lépe, řešit problémy válkou je na hovno. Pokud někdo chce bojovat tak od toho je sport muže ve sportu ukázat jak je silný a chytrý. Už brzo zde budou inteligentní autonomní roboti, a díky nim zde zmizí snaha rozpoutávat války, roboti se snadno dohodnou na míru a spolupráci, tak že zbraně už nebudeme k ničemu potřebovat. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde budou jenom na ubohé práce co jsou uboze zaplacené, už zde nebude ryba smrdět od zlé hlavy, co chce rozpoutat válku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..