Rubriky
Zasvěcení

Asociální syndrom vyléčí GVKB

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nacismus spojený s Adolfem Hitlerem je ukázkovým příkladem asociálního syndromu a následkem byla druhá světová válka ve které zemřelo zbytečně velmi mnoho lidí. Každý problém má svoji příčinu, vše je zde akce a reakce, pokud v současnosti většina lidí na světě má diagnózu asociální syndrom tak příčinou je asociální politika která dělá z lidí asociální psychopaty.

Člověk je neustále od narození do smrti pod dohledem který s člověkem jedná jako by to byl robot na dálkové ovládání a tak se logicky z lidí stali roboti na dálkové ovládání. Žijeme ve světě ubohých náhražek, a tak místo pravdy je zde lež, místo lásky je zde nenávist, místo moudrosti je zde hloupost, atd. chyba je v tom že se z lidí stal asociální invazní druh, který zamořil přírodu stejně jako medúzy zamořili moře a oceány.

Léčit jedince na asociální syndrom nemá smysl a logiku, léčit se musí naše asociální kultura, kdy se nebude na lidi pohlížet jako na roboty, co jsou na dálkové ovládání. Přemístíme lidi do rezervací a zde budou lidi žít stylem z ruky do huby a budou mít zde všichni nahou prdel, nikdo zde nebude z lidí dělat už roboty na dálkové ovládání, bude zde pro lidi rovnost a svoboda.

Blahoslavení chudí protože oni nežijí v hříchu, každá svatá víra v zázraky je pokrytecká, ti co jsou nahoře kážou chudobu, a přitom jsou bohatí. Civilizace byla vytvořená pro roboty a tak v civilizaci budou jenom GVKB roboti řízení GVKB umělou globální inteligencí a lidi budou jenom v GVKB rezervacích kde budou jíst z ruky do huby a mít holou prdel od narození do smrti, každý ekonomický a politický růst jednou jistě narazí na strop a potom následuje rychlý pád dolů.