Báruk 4

Nadbytek otroků a nedostatek otrokářů o tom je naše civilizace, otroctví neskončilo, ale jenom se přizpůsobilo nové době, aby byl otrok spokojený tak má k dispozici mnoho náhražek, které mu poskytnou krátkodobě iluzi toho, že není otrokem. S příchodem používání peněz přišlo ekonomické otroctví, založené na nedostatku peněz pro otroky, co jsou dole, a nadbytku peněz pro ty co jsou nahoře jako otrokáři. Ekonomika je hrou o peníze, jak v této hře vyhrát abychom mohli být otrokáři?

Vyhrává ten, kdo má protekci v této hře o peníze, bez protekce nemá nikdo šanci na to se zde stát otrokářem který je zde; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. Jaký smysl má jít k volbám, když z těch, co zvolíme, se stanou automaticky naši otrokáři. Otroci zde byli a budou, protože nadbytek je postaven na nedostatku, mění se zde jenom povrch konzumní ideologie podle toho, co je v módě, a pod povrchem je pořád dluhové otroctví.

Z dálky otroctví vypadá jako; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus atd. vše co končí na ismus, to je jenom krásný obal na ošklivé otroctví, reklama nás klame! Války v nahotě odhalují krutost otroctví, ve kterém miliony zbytečně mrtvých otroků to je jenom statistika, tragédie je, pokud zemře otrokář to se okamžitě státní smutek vyhlašuje. Chodit demonstrovat na náměstí, protože se chceme mít líp to je k ničemu, tuční kapři si nevypustí přeci rybník, kde se mají velmi dobře.

Problém je v tom že je zde nadbytek otroků, a tak otroci nemají pro otrokáře velikou hodnotu, potřebujeme, aby přišla pandemie, která otroky eliminuje natolik, že zde bude nedostatek otroků, výhodnou pandemie je to že se neničí žádné ekonomické hodnoty jako ve válce a nemusí se vyrábět drahé zbraně. Coronavirus to byla amatérská testovací verze pandemie a už brzo přijde finální profesionální verze pandemie, ve které se většina konzumních otroků na světě optimálně eliminuje.

Leave a Reply