Bodování místo peněz a vlastnictví

Většina problémů a konfliktů je pevně spojená s penězi a vlastnictvím, peníze a vlastnictví je pro lidi návykovou drogou na které jsou po celý život závislí lhář hodní lháře a zloděj honí zloděje, to nemůže fungovat. Bodování místo peněz a vlastnictví je optimální řešení, které eliminuje problémy s příživníky a parazity, bodování bude založené na GVKB čipech v hlavě, čip bude kontrolovat mozek a tělo neustále a bude výsledky bodování každou hodinu odesílat do globálního GVKB centra. 

Ten kdo bude podle bodování vyhodnocen, jako zmetek ten bude v krematoriu eliminován, pro nikoho zde nebude imunita ani výhody. Prezidentem na jeden den zde bude člověk, který má v republice nejlepší bodování. Jak se bude žít lidem v tomto novém GVKB systému kde se nelže a nekrade? Lidi se díky inteligenci umí rychle novým změnám přizpůsobit, ten kdo se optimálně nepřizpůsobí, ten skončí v krematoriu, takto pravda a láska globálně zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy, poučili jsme se z chybné minulosti a už nebudeme opakovat staré chyby.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..