Rubriky
Bůh

Bůh je literární postava

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Náboženství a sekty, to jsou pohádky pro naivní hlupáky, stvořitelem všeho je evoluční programový proces, vše je zde dočasně, nic zde není trvale, dokonce i vesmír je zde dočasně, ale to nám nemusí vadit, protože se lidi zániku vesmíru stejně nedožijí, protože mnohem dříve zanikne planeta Země, na které lidi už milion let žijí.

Každý člověk je loutkou, kterou ovládá; vědomí, inteligence, situace, zákony, pravidla, toužení, láska, drogy, ekonomika, politika, Náboženství, reklama, výchova, atd. proto je zde toužení po svobodě a štěstí. To že zbaběle utečeme od reality, do světa iluzí, a uzavřeme se před realitou, má za následek deprese a stres, pít slivovici a kouřit cigarety, to je taky zbabělost, je třeba hledat to, co povede k tomu, že se budeme mít všichni líp.

Největším problémem v současnosti je nadbytek nekvalitních lidí na světě, zavede se globálně roční zdravotní certifikace, každý člověk od narození do smrti, bude muset chodit každý rok na zdravotní a psychické prohlídky, nekvalitní jedinci se eliminují v krematoriu, nejsme tak bohatí, abychom mohli zde podporovat ekonomicky nekvalitní jedince, co egoisticky parazitují na konzumní ekonomice.

Nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, i prezidenti a milionáři budou muset chodit na prohlídky. Každý člověk je snadno nahraditelný, takto konečně lidi začnou dbát o svoje zdraví, protože jinak skončí rychle v krematoriu. Nejde rozhodně o diskriminaci nekvalitních lidí, ale jde o to, aby zaměstnavatelé dostali kvalitní zaměstnance, se kterými nejsou problémy.