Cesta od dětství do dospělosti je dlouhá

Mnoho lidí je podle věku už dospělých, ale psychicky jsou dětmi, kde je chyba? Chybou je ochrana lidí před samostatností, samostatný člověk myslí a koná jinak než nesamostatný člověk. Takto se z lidí stávají loutky které ovládají násilně ty co jsou nahoře a mají výhody a jistoty, oni určují pravidla hry tak aby měli trvale výhody a jistoty, co je dovoleno těm co jsou nahoře, to je zakázáno těm co jsou dole. 
 
Manipulace je založená na trestu a odměnách, milion milionářů vlastní většinu světového bohatství a tak může zde vše ovládat pomocí peněz, není už třeba válčit pomocí tanků a letadel, dneska se válčí pomocí peněz a informací. Cesta od dětství do dospělosti je dlouhá, jak si to každý udělá takové to i má, je snadné trestat sebe a druhé, je těžké pochopit sebe a druhé, v pochopení je cesta k dospělosti, každý zde má možnost se dát do boje a vyhrát, ten kdo je zbaběle uzavřený ve světě svých iluzí, ten nikdy nebude dospělým člověkem, který je samostatný a tím i svobodný.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..