Chceš se stát svatým?

Jak by vypadal globální internet na kterém by nebyla možná anonymita a tak bychom věděli vše o lidech a organizacích, co využívají internet, sice by to vedlo k mnoha změnám na internetu, ale bylo by to k dobru. Chodil by potom ještě někdo na ubohé sociální sítě? Podívejme se na Čínu, zde není problém najít lidi co konají zlo na internetu a potom je potrestat, demokracie na internetu nefunguje, protože dobrota je žebrota!

Pro nikoho by nebyli výjimky nebo imunita, padni komu padni, je třeba začít chránit dobré lidi před zlými lidmi, tak jako pandemie způsobila světu mnoho problémů, tak i zlí lidé způsobují na internetu dobrým lidem mnoho problémů, na hrubý pytel se musí dávat hrubé záplaty, vše je o kontrole a základem kontroly je eliminovat všude anonymitu, a tím eliminujeme i; vandalismus, kriminalitu, diskriminaci, hříšnost, atd.

Jelikož by zlí lidé hledali způsoby jak být anonymní tak lidi naskenujeme a jejich těla eliminujeme, každý bude jenom programem ve virtuální realitě, na práci budou jenom stroje a programy, lidi budou jenom na to aby pracovali jako programy ve virtuální realitě, vše jsme změnili a na lidi jsme v tom spěchu bohužel zapomněli, nejsou lidi co mají těla tak nejsou s tělesnými lidmi už problémy, základem svatosti je nemít tělo, vše co má živé tělo to je hříšné, každý populární světec je mnoho století mrtvý a tak už nemůže konat to co je hříšné. Chceš se stát svatým tak jedinou možností je se nechat digitalizovat pomocí dotazníků a po skončení procesu digitalizace nechat svoje hříšné tělo eliminovat v krematoriu.

Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *