Chyb je všude jako sraček

Pokud nejde o život tak jde o hovno, bohužel díky pandemii, za kterou můžou pitomci umírá zbytečně předčasně mnoho miliónů pitomců, pitomců je na světě jako sraček, problémem je to že pitomí rodiče mají pitomé děti, je to začarovaný pitomý kruh a nikdo z pitomců neví, jak se z tohoto kruhu optimálně rychle dostat, aby zde byla místo pitomé nálady dobrá nálada.

Všude je jenom samá reklama, která klame pitomce, protože nějací pitomci zde chtějí protekci, aby tak snadno mohli z ostatních dělat pitomce. Podívej se konečně do zrcadla a spatříš v zrcadle pitomce co dělá od narození jednu pitomost za druhou, komu není rady tomu není ani pomoci.

Pokud je zde chyba tak jistě ta chyba má i nějakou příčinu, nejčastější příčinou chyb je pitomost, kolik je na světě lidí tolik je na světě i pitomců, z díla poznáme to, že lidi dělají chyby, protože jsou pitomí a s tím nic neudělají zákony ani morálka.

Naštěstí už brzo dojde k tomu, že se lidi nahradí za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti tak budou v továrnách vyrábět roboty. Člověk to byla testovací verze, co se evoluci bohužel nepovedla, a tak bude finální verzí robot prezident který bude vyznamenávat roboty, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo čekat, pokud tě nezabije pandemie, tak tě zabije optimalizace a automatizace. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *