Chybné závislosti způsobují naše nemoci

Vše je o základech, to co nemá základy to je nemocné, základem života jsou správné závislosti, to co je správné pro mě to nemusí být správné pro tebe, nemohu vám proto dát seznam správných a chybných závislostí tak jako to dělají ti, co si zde hrají na svaté autority, tento svět je v pohybu hmotném a psychickém, to co bylo včera správnou závislostí, to bude zítra chybnou závislostí, proto máme inteligenci, abychom díky ní poznali co je pro nás dneska správnou závislostí. 
 
Nenechte si přeprogramovat mozek od; politiky, náboženství, vědy, techniky, reklamy, pohádek, módy, pověr, mytologie, symbolů, fetišů, rituálů, demagogie, extrémismu, atd. je to tak snadné se uzavřít do svého světa, jenže následkem je nemoc! Komu není rady, tomu není pomoci, na sociálních sítích lidi naříkají na svoje problémy, a když jim poradíte, aby změnili svoje priority, tak vás neposlechnou, protože jsou uzavření do svého ubohého světa. Podobná situace je se starými lidmi co nám zde vládnou chybně, jsou to nemocní lidé, co by se měli léčit a na jejich místa by měli nastoupit lidi, co jsou testováni každý měsíc fyzicky a psychicky. 
 
Slepý nemůže vést slepé, nemocný nemůže léčit nemocné, atd. z díla poznáme tvůrce, popularita je zde dočasně, dílo je zde trvale, vše co dáváš to i nazpět dostáváš, je to tak snadné kopírovat cizí dílo, podívejme se na vysokoškoláky, jsou to jenom levné kopie s nulovou hodnotou, protože nemají praktické zkušenosti, a tak amatérsky chybují. Základní otázka vesmíru a života má jednoduchou odpověď, jak si to uděláš, takové to máš, nechtěj násilím změnit cizí lidi, chtěj změnit sebe a to co je blízko okolo tebe, dobrota je žebrota! 
 
V současnosti si nevíme rady s; degenerací, zaostalostí, přelidněním, špínou, náboženstvím, politikou, reklamou, ekonomikou, složitostí, extremismem, vandalismem, pokrytectvím, kariérismem, příživníky, lenochy, atd. celý systém je postaven na pravidlech a limitech která se mají dodržovat, jenže každý člověk je originál a potřebuje i originální přístup.
 
Lidi globálně psychicky naskenujeme pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu a po naskenování se lidi globálně nahradí za inteligentní GVKB roboty, co budou využívat informace získané ze skenování lidí, člověk to byla testovací evoluční verze, finální verzí je GVKB robot, který nelže a nekrade. Poslední člověk na světě skončí nahý v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..