Rubriky
Vláda

Civilizace je tam kde se lže a krade

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Pokud je dobrota žebrota, tak logicky ten kdo je zlý, ten je i bohatý, a tak zlý člověk lže a krade, takže je naivní věřit na zázraky u; náboženství, politiky, vědy, techniky, ekonomiky, atd. zakopaný pes je v tom, že nikdo nechce být dole jako žebrák a každý chce být nahoře jako; král, císař, papež, guru, dalajláma, prezident, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, generál, atd.

Milion milionářů pomocí dluhů ovládá globálně ekonomiku a politiku, za vším byli a budou peníze do té doby, dokud budou peníze existovat! Nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty co jsou dole, to je princip konzumní kultury.

Vládnou nám mocní a bohatí paraziti, z díla poznáme tvůrce, na nemocnice nejsou peníze, protože prioritou je nakoupit zbraně pro zbytečnou armádu, z cizího prý krev neteče, to si myslí ti co jsou nahoře. Pokud je někde lidí jako sraček, tak je zde snaha lidi spláchnout do hajzlu, pomocí války, nebo pomocí exekutorů. Hodnotu zde má jenom mocný a bohatý člověk a takového člověka policie chrání před těmi co jsou bezmocní a chudí.

Ve sportu není možné podvádět, zde si musí úspěch každý zasloužit, v politice je to o protekci, díky které se na vysoká místa dostávají staří amatéři. Pokud slepý vede slepé tak je nikam nedovede, potřebujeme aby zde místo politiků a byrokratů byli roboti s kravatou, robot bude vyznamenávat roboty, lidi se globálně odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nerozmnožovali jako parazitující invazní druh.