Civilizace se točí okolo diskriminace kdy mocní diskriminují bezmocné

Ano, to mě vůbec nezajímá Není ten co by se zavděčil všem, máte nějaké informace a programy o kterých si myslíte že mají velikou hodnotu a narazíte jistě na to že většinu lidí vaše informace a programy nezajímají a nedokážete se s tím smířit.

Problémem je zde vzdálenost mezi vámi a cizími lidmi, život je hra a každý člověk zde hraje svojí hru ve které chce být úspěšný, někdo chce být úspěšný jako podnikatel a jiný chce být úspěšný jako sportovec, každý dává protekci něčemu jinému.

To co je v jednom městě populární, to není populární v jiném městě, svět je velmi rozmanitý s tím těžko něco uděláme. Mnozí se snaží prosadit pomocí násilí a tak vznikají centrální totality s diktátory co dělají z lidí otroky a eliminují vzpurné otroky.

Takto vznikají tajné služby a udavači co vás udají i za to co jste neudělali, protože jim peníze nesmrdí. Civilizace se točí okolo diskriminace kdy mocní diskriminují bezmocné, líp je zde jenom milionářům a jejich sluhům, a dělnické třídě je určen osud ekonomických otroků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..