Co je to program?

Program je řídící proces, který směřuje k naprogramovanému cíli. Vše v nás a okolo nás to jsou programy, podívejme se na to, že pracujeme, můžeme pracovat díky tomu, že jsme naprogramovaní, stejně tak vesmír a příroda funguje díky naprogramování, existují i náhody ale i u náhod je často mnohé naprogramováno. Problémem je to, že v programech jsou chyby, příčinou chyb je; spěch, změny, složitost, špatná kontrola, atd. lidi dělají chyby a mnohdy se ze svých chyb nepoučí.

Všude je varování ale lidi ignorují varování a tak jsou potrestáni, komu není rady tomu není pomoci. Nejčastěji mají lidi problém s tím, že nemají to, co potřebují a milují, někdo lidem slíbí zázraky a lidi tomu věří, až nakonec jim dojde, že je někdo podvedl. Jak to udělat abychom se měli lépe a neměli blbou náladu díky tomu, že se máme blbě? Je to o přeprogramování naší kulturní civilizace, svěříme přeprogramování umělé inteligenci a ona eliminuje chyby díky kterým zde byla dobrota žebrota.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..