Rubriky
Kariérismus

David Rath to je veliký justiční omyl

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Co když jde opravdu jenom o to, že si někdo zaplatil to, že David Rath skončí ve vězení, ptejme se komu z politiků nejvíce vyhovovalo to, že David Rath skončí ve vězení, je to obrazně jako upálení Jana Husa, žijeme u nás bohužel pořád ve středověku. O mizerné kvalitě našich pokryteckých soudů vím svoje, třeba v Německu soudy fungují zcela jinak. 

Zákon je jasný, nejsou důkazy není trest, soud nemá kvalitní důkazy a přesto vynesl vysoký trest, lidi dělají chyby, je třeba nahradit soudce v EU za roboty s kravatou, roboti se nenechají zmanipulovat a nechybují. Proč ten soudní proces trvá tak neskutečně dlouho, žijeme ve světě podvodů a podrazů.
 
Vše je zde jenom pokrytecká hra o hodnoty, veliké války v nahotě odhalují to, že peníze elitě nesmrdí, a hříšná elita se řídí heslem po mě potopa. Nejlepší by bylo dát konečně v EU všem hříšníkům do hlavy EU čip, který by hříšný mozek všech lidí v EU odřízl od materialistické reality, a tak by lidi už nemohli být hříšníky, a tím bychom nepotřebovali v EU logicky soudy a vězení.