Deprese a stres z dlouho trvající pandemie

Deprese a stres je většinou následkem dlouhodobě nevyřešených problémů, mocná a bohatá elita která rozhoduje o nás bez nás profesionálně globálně selhala, protože jedná s lidmi jako by to bylo jenom stádo ovcí, se kterým si může pastýř dělat co chce. Lidi nejsou stádo ovcí, lidi jsou profesionálové, co potřebují profesionální přístup od vládnoucí elity.

Elita jedná podle hesla z cizího krev neteče, takto egoisticky jedná i parazitující virus, který způsobil to, že je zde globální pandemie, která lidi ve velkém eliminuje. Lidi už mají dost všemocných totalit, které z nich dělají pomocí dogmatismu a reklamy pitomce a ubožáky, je třeba začít uvažovat o tom že změníme konzumní očistec na ekonomický ráj ve kterém se nelže a nekrade.

Nahradíme amatérismus za profesionalitu, robot prezident bude vyznamenávat roboty, už nám nebudou chybně vládnout bezcharakterní kariéristi co se dostali k moci díky protekci. Vše jde naprogramovat a optimalizovat, co bylo nezměníme a v současnosti budoucnost svými činy a myšlenkami vytváříme, už zde nebude platit moje hra a moje pravidla, vše souvisí se vším a zájem velikého je nad zájmem malého, pro nikoho nebude už výjimka a imunita, padni, komu padni.

Politici a byrokrati mnoho myslí, protože hovno vědí, na myšlení zde bude GVKB globální umělá inteligence, která eliminuje vše, co zde na veliké hovno je. Lidi se přesunou z civilizace do rezervace, v civilizaci budou místo lidí jenom počítače a stroje, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy. V rezervaci budou lidi žít v souladu s přírodou, a tak budou zdraví, tím už nebudou mít problémy s psychikou a pandemií, takto zde konečně zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *