Digitální komunismus

Není dlužník tak není ani dluh, otázkou je není lepší dluhy splatit, abychom nemuseli předčasně ukončit život ve kterém máme dluhy. Dluhy by se měli zakázat, podívejte se do přírody zde nejsou dluhy, přesto příroda bez problémů funguje, dluhy jsou stejný problém jako naše hříšnost, mnohé je zde zakázáno a na dluhy se při tom zakazování zapomnělo. Nemáš na to, co je pro tebe drahé tak si to nekupuj, je zde často přeci možnost si to půjčit nebo pronajmout.

Nejsou zde jenom dluhy peněžní, jsou zde i jiné dluhy které se musí splatit, pokud v otázce dluhů půjdeme do hloubky, tak nakonec dospějeme k tomu, že za vším je parazitování, kdy ti, co jsou díky protekci nahoře, parazitují na těch, co jsou dole protože nemají protekci. Vše je zde o protikladech, mezi kterými je napětí a tato energie vytváří příčiny a jejich následky, vše je naprogramovaný dočasný proces a vše se recykluje.

Realita je stroj a ty jsi v tomto stroji bezvýznamný dočasný pevně utažený šroubek, který zde má pevně určený osud, který nezměníš. Vše je marnost a honba za iluzemi, smrt eliminuje všechny dluhy, vše, co lakomec nahromadil to po smrti dostanou dědici a oni vše většinou rychle utratí za hlouposti a nesmysly. Nebude to trvat dlouho a místo lidí zde budou roboti a umělá inteligence, tím okamžitě skončí problém s dluhy, protože zde už nebude egoistický kapitalismus, ale bude zde digitální komunismus.

Napsat komentář