Dlouhá pracovní doba za málo peněz to je ekonomické otroctví

Nadbytek pro psychopaty, co jsou díky protekci nahoře na vrcholu konzumní pyramidy je možný díky nedostatku pro ty, co jsou v základech této pyramidy jako ekonomičtí otroci, není zde nikde na světě; demokracie, svoboda, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus atd. je zde milion let jenom egoismus!

Ten druhý je egoista, jsme všichni pokrytci, co si nechtějí přiznat to, že jsou egoisti! Egoista křičí všichni jsou lháři a zloději, poukazujeme na chyby druhých, jako kdybychom byli dokonalí, a tak nechybovali! Vše, co končí na ..ismus; feudalismus, kapitalismus, socialismus, dogmatismus, humanismus, idealismus, populismus atd. to je jenom reklama na zázraky!

Realita vychází z reálných pravidel, která platí všude beze změn mnoho tisíciletí, každý psychopat se řídí heslem moje hra a moje pravidla, následkem je logicky mnoho konfliktů mezi psychopaty, druhá světová válka to byl obrovský konflikt mezi mocnými psychopaty, následkem bylo obrovské množství mrtvých lidí a obrovské ekonomické ztráty. Vnímám války a konflikty jako nemoc konzumní společnosti a lékem je zde optimalizace která eliminuje chyby co dělají lidi, nejsou zde chyby tak zde není ani ekonomické otroctví.     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *