Dobrota je na hovno

Ze všech stran na nás útočí mnohé, co od nás chce dobrotu, a tím je náš život na hovno, dobrota je na hovno, protože z nás dělá hlupáky a žebráky. Buď dobrý a polož ve válce život za národ, je to celé jenom o diskriminaci kdy ti co jsou nahoře diskriminují ty co jsou dole a používají k tomu výchovu k dobrotě, protože dobrý člověk je snadno manipulovatelný. Dobrota dělá z lidí dobytek, nakonec to vše jistě skončí válkou, ve které se ukáže to, že lidský dobytek zde nemá žádnou hodnotu.

Podívejme se do přírody zde není dobrota která by ze zvířat dělala dobytek, v přírodě vše probíhá podle jednoduchých pravidel, a to co je zde dobré, to jistě poslouží jako potrava pro ostatní. Potřebujeme nový systém, ve kterém nebude protekce, dáme globálně všem lidem do hlavy GVKB čip který mozek odřízne od reality, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, už zde nebude problém s tím, že dobrota je na hovno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..