Egoismus je špínou, kterou uklidíme pomocí altruismu

Egoismus to je moje svatá hra a moje svatá pravidla, altruismus to je globální svatá hra a globální svatá pravidla. Podívejme se do přírody zde je globální svatá hra a jsou zde globální svatá přírodní pravidla proto je v přírodě ráj a v naší společnosti je díky egoismu konzumní očistec.

Egoismus je špínou, kterou uklidíme pomocí altruismu, podívejme se na to, jaké následky měl egoismus v naší dlouhé minulosti, byli zde díky egoismu; konflikty, revoluce, války, nemoci, vandalismus, extrémismus, nenávist, reklama, drogy, mafie, monopoly, totality atd.

Zájem celku musí být logicky nad zájmem jedince, jedinec v altruismu je jenom pokusným evolučním materiálem s nulovou hodnotou, altruismus bude všude neustále lidi testovat a známkovat v reálném čase, takto se globálně odhalí nekvalitní jedinci, a ty se optimálně eliminují, aby zde s nimi nebyli problémy.

Už zde nebude degenerace a přelidnění, zajisti u všech lidí vysokou kvalitu tělesnou a psychickou, a tak se očistec změní na ráj, pevnost řetězu určuje nejslabší článek, jak si to dneska uděláme takové to zítra budeme i mít, místo politiků a milionářů zde bude vše řídit globálně jenom umělá GVKB inteligence a ta to lidem spočítá, nebude zde možnost někam zbaběle utéci, chybu každý udělá jenom jednou, už zde nikde nebude dobrota k tomu, co si dobrotu nezaslouží. 

Tento článek napsal(a) admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *