Ekonomika jde díky pandemii ke dnu

Loď se potápí a jenom minimum lidí se dostane do záchranných člunů, tak jako loď může narazit na ledovec tak i ekonomika může narazit na pandemii, vše je o tom umět řídit ekonomiku tak aby nešla ke dnu. Díky protekci se na vysoké řídící funkce ve společnosti dostali amatéři a následkem je to že ekonomika jde ke dnu, ryba smrdí od hlavy to zde platí mnoho století, slepý nemůže vést slepé.

Dobrotu si zde musí každý zasloužit, podívejme se na to, že podporujeme příživníky, co se odmítají přizpůsobit systému, těžko se peníze do společného dávají a snadno se peníze ze společného rozdávají, následkem je to že ekonomika a politika nefunguje.

Je to celé o tom, co milujeme a co nenávidíme, jsme společností naprogramovaní a nedokážeme se přizpůsobit změnám. Vše je zde šachová hra kdy pravidla určuje organizace nebo situace, pokud vyhráváme tak se dobře i máme, ti, co prohrávají se zde zle mají, jelikož konzumní očistec čertům nevyhovuje tak je zde snaha o vytvoření mocné ideologie, ve které bude očistec vypadat jako ráj, jenže to nefunguje, protože jde jenom o reklamu, která čerty klame od narození do smrt. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *