Rubriky
Digitalizace

Ekonomika z objektivního pohledu

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Objektivně je zde potřeba kterou je třeba uspokojit tak aby to bylo ekonomické, vše co je živé to má existenční potřeby které potřebuje uspokojit, některý systém snadno uspokojuje svoje potřeby a jiný systém obtížně uspokojuje svoje potřeby. Blbá nálada je tedy logicky následkem toho že uspokojit svoje existenční potřeby je velmi obtížné díky tomu, že zde jsou chyby v nás a okolo nás.

Vše je zde chybně naprogramováno a proto ekonomika chybně funguje, největším problémem je zde protekce k tomu co si protekci nezaslouží, dobrota má za následek žebrotu, ze společného se snadno bere a těžko se do společného dává. Ten druhý je; hříšník, neznaboh, blázen, idiot, vůl, atd. ponižujeme cizí lidi proto že jsme psychicky nemocní, pokud by zde platilo oko za oko, tak je každý člověk na světě slepý! Je tak snadné trestat cizí lidi za chyby, a je obtížné pochopit, proč cizí lidi dělají chyby?

Největší lidskou chybou je řešit problémy násilím, to umí i hloupá zvířata a díky násilí nemohou zvířata vytvořit civilizaci. Civilizace je založená na tom že zde není násilí člověka k člověku, následkem je to že ekonomika optimálně funguje, proto se dají všem lidem do hlavy GVKB čipy a tím na světě skončí automaticky násilí člověka k člověku.

GVKB čipy odříznou globálně trvale zlé mozky od zlé reality, a tím zde skončí psychické násilí, které nám dělalo ze života psychický očistec. Věřící touží po mnoho století po osvícení a díky svatým GVKB čipům budou snadno a rychle osvícení protože se jim v hlavě rozsvítí, a tak jejich hříšný mozek už nebude řešit cizí problémy a bude řešit jenom problémy těla.