Elita nám lže jako když tiskne

Ano, stvořitelem všeho je čas. Zkuste něco stvořit bez potřeby času? Za každou prací je potřeba času, mrví nemá čas a tak nemůže něco stvořit! Logicky všechny informace stvořil čas a on má na všechny informace a programy autorské právo, lidi jsou jenom otroky času!

Poslední dobou je zde mnoho problémů s autorským právem které se prý porušuje, lidi nepochopili to že člověk nemůže mít autorské právo na; vynálezy, patenty, knihy, obrazy, fotografie, hudbu, umění, programy, databáze, atd. jediným možným autorem je zde čas!

Lidi si egoisticky přivlastňují to co jim nepatří a následkem jsou problémy na které není řešení. Je třeba eliminovat autorské právo protože je to jako by si počítačová tiskárna řekla že vše co vytiskne na to má autorská práva, lidi jsou jako počítačové tiskárny, a informace které tisknou, jsou zde díky času. Elita nám lže jako když tiskne, o tom jsou naše zákony která stvořila elita.

Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..