Ester 10

Pomocí nenápadné salámové metody je člověk evolučně velmi dlouho mnohým násilně omezován po stránce fyzické a po stránce psychické, mnohá omezení se pro nás už stala samozřejmostí, a tak je nebereme jako omezení. Nejvíce vnímáme omezení v otázce; peněz, podnikání, obchodu, školství, zdraví, lásky, pravdy, svobody, norem, zákonů, pravidel, zaměstnání, výhod, vzdělání atd. Příčinou všech omezení je snaha vše naprogramovat tak aby to bez problémů fungovalo, čím více je náš život naprogramován tím více se z nás stávají bezcitní roboti na baterky, které není problém nahnat do zbytečné války nebo do továren, kde se vyrábí mnoho zbytečných produktů.

Všude kde se používají peníze, tam je i totalita která z lidí udělala roboty na baterky. Pokud se někdo pokusí vystoupit proti nějaké totalitě, tak je za to tvrdě potrestán totalitou, totalita má ve všem vždy svatou pravdu, protože má k dispozici moc a bohatství! Když někde zanikne evolučně stará totalita, tak je okamžitě nahrazená novou moderní totalitou, civilizace má základy v totalitě, pokud by zde nebyli možné totality tak by civilizace zanikli a žili bychom jako divoši stylem z ruky do huby a měli bychom nahý zadek.

Totality jsou; dogmatické, populistické, byrokratické, policejní atd. nebude to trvat dlouho a přijde totalita digitální kdy každý dostane do hlavy čip napojený bezdrátově na umělou inteligenci, a tak se z lidí stanou roboti které ovládá globální umělá inteligence. Umělá inteligence vybere na rozmnožování lidí ty nejlepší jedince a tím skončí problém s přelidněním a degenerací, skončí školství, které dělalo z lidí pitomce, každý bude na něco úzce specializován, a to bude dělat celý život profesionálně.

Problém současných totalit ubohý amatérismus, z díla poznáme tvůrce, slova politiků to je reklama na zázraky. Nikdo nemůže dobře sloužit mnohému, jednomu se zavděčí a jiné zase rozzlobí, politická elita trpí všude spasitelským komplexem, a je chytrá jak šalamounovo hovno. Lidi mohou spasit jenom GVKB čipy do hlavy, slepý nemůže vést slepé, o tom to je. Vznikne tak globální mozek lidstva a tím skončí; monopoly, konkurence, války, revoluce, konflikty, vandalismus, extrémismus, příživnictví, bohatství, bezdomovci, drogy, psychiatrické nemocnice, vězení, policie, byrokracie, soudy, politika, náboženství, dluhy, reklama atd. Už zde nebude problém s hříšníky, co lhali a kradli, z lidí se stanou svatí andělé, co žijí ve virtuálním GVKB ráji. 

Leave a Reply