Ester 3

Už mnoho tisíciletí zde existují problematické lidské subjekty, proto vznikají seznamy problematických subjektů, ten, kdo způsobuje organizaci nebo státu problémy se většinou stává problematickým lidským subjektem, často je zde snaha problematické lidské subjekty násilně izolovat od společnosti, nebo je násilně eliminovat. Společnost potřebuje lidské subjekty, se kterými nejsou nikdy žádné problémy, statisticky je doloženo to, že z problematických rodin pochází nejvíce problematických lidských subjektů, je to i logické, protože rozmnožování a výchova je o kopírování.

Bude proto nutné dát konečně v EU do zákona to že jenom rodiče co mají vysokoškolský titul, mohou mít děti, ženy, co nemají vysokoškolský titul budou muset počítat s potratem, pokud otěhotní díky tomu, že nepoužívali antikoncepci nebo nebyli sterilizované. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou!

Zajisti u lidí v EU vysokou kvalitu a úspěch se v EU brzo dostaví, nikoho nebudeme v EU násilím držet, chceš se rozmnožovat a nemáš vysokou školu tak odejdi z EU svět je veliký a jistě se najde nějaký zaostalý národ kde se budeš moci rozmnožovat. Podívejme se na statistiky u kriminality z pohledu vzdělání pachatelů kriminality a dojde nám, že je minimum vysokoškoláků, co by páchali v EU kriminalitu, když primitiv nemůže dosáhnout ekonomického úspěchu pomocí vysokého vzdělání, tak to řeší kriminalitou a tím se z něj stává problematický lidský subjekt.  

Leave a Reply