Ester 8

Neustále se setkávám s tím, že je zde bolest a na bolest se používá lék nebo droga, bolest je signál že je něco v nepořádku, a tak je zde varování abychom to opravili. Jsou bolesti; krátkodobé a dlouhodobé, fyzické a psychické, léčitelné a neléčitelné, malé a veliké, známé a neznámé atd. ideální je najít příčinu bolesti a tu příčinu odstranit tím bolest skončí.

Mnohdy může vést bolest i k sebevraždě, stroje a programy neznají bolest, a to vede k jejich poškození nebo zničení. Velikým současným problémem jsou psychické bolesti, zde společnost selhala a neumí si optimálně poradit s tím, že většina lidí na světě má veliké psychické bolesti, a tak je zde veliká spotřeba léků na psychiku a veliká spotřeba návykových drog.

Logicky je zde otázka a co je hlavní příčinou toho, že většina lidí na světě je psychicky těžce nemocná? Společnost se zaměřila na uspokojení egoistických potřeb lidí a myslí si, že když se uspokojí potřeby všech lidí, tak se budou všichni mít dobře, jenže ono to nefunguje! Uspokojení egoistických potřeb je totiž jenom návykovou drogou, která utlumí krátkodobě bolest, ale neodstraní příčinu bolesti.

Co je příčinou bolesti u naší psychicky v konzumní společnosti? Tou příčinou je samota, i když žijeme neustále obklopení lidmi tak ve skutečnosti jsme pořád sami, spatřil jsem, jak šli děti ve veliké skupině vedené dospělým člověkem a najednou nečekaně dítě které nepatřilo do této skupiny napadlo jedno dítě z neznámého důvodu, skupina napadenému dítěti nepomohla, skupina byla složená z dětí, které si byli cizí a každý se zde staral egoisticky jenom o sebe.

Jsme lhostejní k lidem, co zde páchají zlo a následkem je nárůst psychických nemocí, podívejme se na veliké války, kde se zabíjíme a ničme hodnoty, války jsou zrcadlem, ve kterém spatříme psychicky nemocnou společnost. Pokud to už s lidmi nejde po dobrém tak to vyřešíme po zlém, každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak skončí období ve kterém jsme byli hříšní egoisti, čip promění lidi na svaté altruisty.

Leave a Reply