Exodus 26

Na počátku vzniku vesmíru a života bylo kopírování, pokud bůh vše stvořil tak kdo stvořil boha, z nuly vznikne jenom nula! Boha jsme si vymysleli abychom mohli dělat z druhých voly! Člověka nestvořil bůh, člověk byl stvořen z opice pomocí kopírování, knihy vznikají z knih, ten, kdo hodně čte knihy se nakonec stane spisovatelem, který knihy vytváří.

Krize nastává, pokud kopírování nefunguje optimálně, úspěch u jednice nebo o společnosti je o tom že kopírování hodnot optimálně funguje, chybou je kopírovat to co nemá žádnou hodnotu!  Z dálky něco vypadá hodnotně a z blízka spatříme že to nemá žádnou hodnotu, čas má dost času na to, aby poznal, co zde má hodnotu a co zde nemá hodnotu. Reklama nás klame od narození do smrti tím, že nám tvrdí o něčem, že to má hodnotu, protože je zde snaha z konzumentů udělat pitomce co si kupují pitomosti.

Jsme klamáni nejprve pohádkami kde dobro porazí zlo a potom následuje škola kde nás zase klamou tím, že vědomosti mají velikou hodnotu, a nakonec nás klame politika a náboženství tím že nám slibuje zázraky po smrti nebo po volbách, jenže zázraky patří do pohádek a snů v realitě zázraky nefungují. Ve snaze se mít dobře konáme zlo, nadbytek vytváří nedostatek, dokud nepochopíme to že bez testování a eliminování chyb zde bude pořád konzumní očistec tak budeme mít pořád blbou náladu.

Budeme muset začít lidi globálně každoročně od narození do smrti testovat na kvalitu a hodnotu, genetické zmetky budeme optimálně globálně recyklovat, pro nikoho zde nebude imunita nebo výjimka, padni, komu padni, takto skončí problém s tím, že se kopírují genetické zmetky a následkem je degenerace a přelidnění. Nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí robotů, robot prezident bude vyznamenávat roboty, čím méně zde bude lidí tím méně zde bude problémů. 

Leave a Reply