Ezdráš 1

Je naivní běžná představa že amatér může po rychlém zaškolení profesionálně pracovat v nějaké specializaci, podívejme se do přírody zde přírodě trvá minimálně tisíc let, než se z nějakého živého systému díky evoluci stane profesionální systém a člověk by to měl zvládnou za několik dní to je pitomost! Univerzální zaměstnanec je velikým ekonomickým nebezpečím pro každého zaměstnavatele!

Z díla spatříme tvůrce, mnoho vysokoškoláků nastoupilo po škole do praxe a zde se ukázalo to, že jsou v praxi nepoužitelní, přesto naše vysoké školy na to nereagují, a tak se z nich stali bohužel továrny na pitomce s titulem! Kvalitní obsah stránky je základem veliké návštěvnosti, statisticky je kvalitní obsah stránek vzácnou výjimkou, a to jistě musí mít i nějakou příčinu?

Tou příčinou je nedostatek praxe, jedna věc je si pyšně myslet že to co napíši na internet, to je i kvalitní a hodnotné a druhá věc je názor těch co to budou číst, podívejme se na knihy, kolik knih lidi čtou i třicet let po jejich prvním vydání? Čas nejde nijak zmanipulovat pomocí protekce a reklamy, čas nám jistě ukáže, co je kvalitní a co si hrálo jenom na to, že je to kvalitní a hodnotné!

Většina populárních knih je spojená s módou a jakmile se móda změní, tak už zde není o tyto knihy žádný zájem, proč jsou některé pohádky populární mnoho století? Tajemství jejich dlouhodobé popularity je veliká fantazie autorů, fantazie to je talent, který buď máme nebo jej nemáme, pokud píšeme knihu a nemáme talent tak ta kniha zde bude populární jenom velmi krátkou dobu a jenom u málo čtenářů.

Častým problémem je vaše egoistické okolí, které má snahu vás psychicky zničit mnoha chytrými způsoby, podívejme se na upálení moudrého Jana Husa, kdo je za toto upálení historicky objektivně odpovědný? Za vším lidským násilím, jsou vždy egoistické závislosti, které z lidí dělají bezcitné parazity!  Co jsou to egoistické závislosti?

Egoistické závislosti to jsou genetické programy, které se snaží o to abychom uspěli ve veliké konkurenci i za tu cenu, že se z nás stanou; narkomani, kurvy, mafiáni, vojáci, vrazi, pokrytci, lháři, zloději, příživníci, zrádci, konfidenti, udavači atd. vše podle hesla, po mě potopa a peníze nesmrdí.

Potřebujeme nutně zcela nového člověka, který vznikne v laboratoři a nebude se už moci rozmnožovat pomocí sexu, tento nový genetický člověk bude vychován jenom autonomními roboty a umělou inteligencí. Zaměstnavatelé potřebují kvalitní zaměstnance, a tak je i dostanou, rodina zde už bude evolučně zbytečná, protože se lidi nebudou rodit, ale budou se vyrábět v továrnách a každý nový člověk dostane do hlavy kontrolní čip který jej napojí na umělou inteligenci.

Takto konečně zmizí z; televize, rádia, tisku, internetu, virtuální reality atd. nekvalitní informace a nekvalitní programy.  Co bylo, to bylo, začneme s nahrazováním nekvalitních lidí za moderní kvalitní lidi, nejsme tak bohatí, abychom mohli zde dobře živit nekvalitní genetický materiál, který lže a krade. 

Leave a Reply