Ezdráš 3

Konzumní společnost stojí už dlouho na místě a následkem je krize u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, psychiky, vědy, techniky, umění, školství, rodiny, pravdy, lásky atd. války a pandemie jsou následkem toho že konzumní společnost stojí zbaběle už dlouho na místě, a tak nefunguje optimálně. Konzumní společnost to je obrazně továrna a pokud továrna nemá odbyt na to co produkuje tak zkrachuje! Studoval jsem minulost naší konzumní společnosti a dospěl jsem k závěru že všechny; království, císařství, státy, republiky, národy, civilizace, organizace, kultury, ideologie, podniky, obchody, unie atd. zanikly díky tomu, že neměli odbyt na svoje produkty!

Konzumní společnost se točí okolo odbytu na zboží a služby, často je zde snaha si zajistit odbyt pomocí; totality, monopolu, protekce, korupce, centralizace, globalizace, reklamy atd. jenže každá akce vyvolá reakci a následkem je válka nebo konflikt. Každé egoistické parazitování je zde dočasně!  Elity se všude mnoho tisíciletí chovají jako klíšťata, co na nás parazitují, je to jejich egoistická hra a jejich svatá pravidla, jakýkoli odpor pracujícího lidu je zde evolučně naivní a marný, elity mají k dispozici; armádu, policii, soudy, vězení, blázince, školství, byrokracii, politiky, kněze, reklamu atd.

Za mnoho tisíciletí si elity vybudovali nedobytné pevnosti, a tak mohou z těchto pevností ovládat celý konzumní svět pomocí; reklamy, zákonů, norem, pravidel, vědy, techniky, programů, informací, politiky, ekonomiky, morálky atd. pro elity je obyčejný člověk jenom materiálem na jejich pokusy, miliony zbytečně mrtvých lidí to je pro elity jenom nudná statistika, pokud ale v nemocnici zemře nějaký člen elity, tak je to najednou tragédie a státní smutek se mediálně vyhlašuje. 

Ten, koho policie ochraňuje jako celebritu ten je i členem globální elity co zde všemu vládne, malé zloděje policie trestá a veliké zloděje policie ochraňuje, o tom to zde všude je! Většina lidí na světě žije uboze, protože mají ze svojí těžké práce malý užitek, pokud většina lidí na světě má veliké dluhy, tak logicky následkem je špatný odbyt zboží a služeb! Konzumenti mohou utratit jenom peníze které mají k dispozici, žít na dluh nejde dlouho!  Zde se dostáváme logicky k problematice optimalizace u ekonomiky a politiky, je to obrazně jako když něco napíšete na svůj blog, co máte na internetu a divíte se tomu, že máte trvale malou návštěvnost blogu?

Nabízíte na blogu zboží a služby o které není na internetu veliký zájem, a proto na váš osobní ubohý blog nikdo logicky nechodí! Jsou na internetu i anonymní fóra a sociální sítě kde je sice veliká návštěvnost, ale hodnota těchto návštěv je ekonomicky pro vás nulová! Dalším velikým problémem je to že správce virtuálního systému může nečekaně změnit virtuální pravidla, nebo nečekaně zruší váš přístup k virtuálnímu systému, protože vás subjektivně považuje za virtuálního parazita.

Jak vydělat snadno a rychle hodně peněz nad tím ubožáci často přemýšlí, neuvědomují si to, že když zde nebudou lidi, co pracují celý život za ubohé mzdy, tak se ekonomika a politika zhroutí, protože nadbytek je možný díky nedostatku! Veliké peníze se nevydělávají dělnickou prací, dělnická práce je poslední zoufalý pokus, jak získat peníze na svoji existenci v konzumním očistci, veliké peníze se bezpracně dneska vydělávají jenom pomocí parazitování mocných na bezmocných, je zcela jedno jestli žijete v socialismu nebo kapitalismu, všude budete muset platit; daně, clo, poplatky, certifikace, pokuty atd. všemocnému státu a všude budete jenom loutkou kterou ovládají elity.

Digitalizace dala elitám do ruky všemocnou univerzální zbraň, pomocí které mohou snadno elity parazitovat na dělnické třídě a dělnická třída se tomu nemůže už nijak bránit, už zbývá jenom dát pracujícím lidem do hlavy inteligentní čipy napojené bezdrátově na globální umělou inteligenci a odpojit jejich myšlení od skutečné reality a místo skutečné reality zde bude jenom virtuální umělá realita, ve které bude každý jenom loutkou na dálkové ovládání. Jenže kdo jinému jámu kopá ten do ní i sám spadne, čipy nakonec do hlavy dostane i elita, a tak zde zvítězí digitalismus nad kapitalismem na věčné digitální časy. 

Leave a Reply