Ezdráš 8

Podívejme s na to, jak se z ubožáků stávají milionáři, prací pro stát nebo zaměstnavatele se nikdo nikde nestane milionářem, bylo a bude. Milionářem se stává vždy ten, kdo je nahoře, a tak má velikou moc nad mnoha lidmi! Jak se ale dostat nahoru mezi elitu která je bohatá a mocná? Vše je zde o profesionálním parazitování, vládnou nám všude mnoho tisíciletí profesionální paraziti, a proto zde jsou daně a tím i totality s diktátory. Konflikty a války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali jenom loutky, které ovládají totality a diktátoři. Sledujme pohyb peněz, které utrácíme za zboží a služby, zjistíme to, že je zde centrální přerozdělování, které těm, co jsou dole bere peníze a dává je těm co jsou nahoře, nadbytek vytváří tak nedostatek, rovnost je zde jenom v tom že je zde každý dočasně.

Statistiky v nahotě odhalují objektivně pravdu o tom, jak funguje naše konzumní egoistická společnost. Život byl a bude hrou o to co milujeme a potřebujeme, pokud v této hře má elita vždy protekci, tak nemáte šanci zde vyhrát, a tak se mít dobře jako milionář. Podívejme se třeba na anonymní fórum Zpovědnice, zde je krásná ukázka toho, jak to dopadne, když se k moci dostanou psychopati, co mohou dělat moderátory.  Pokud jsou rodiče psychopati tak je logické to že i jejich děti budou psychopaty, naším největším současným problémem není; politika, náboženství, reklama, ekonomika, zdravotnictví, školství, doprava atd.

Naším největším problémem je kvalita lidí, společnost složená jenom z nekvalitních lidí nemůže být nikdy kvalitní! Podívejme se na sport a zjistíme to, že pouze jedno procento lidí v EU je kvalitní a schopné uspět ve sportu, taky zjistíme to, že úspěch ve sportu je omezen věkem, kdy je sportovec statisticky nejvíce úspěšný ve věku od 20 let do 30 let, proto logicky zaměstnavatelé nechtějí staré zaměstnance, a to vede k tomu, že se ze starých lidí stávají státní zaměstnanci, co na nás ekonomicky parazitují. Podívej se konečně do zrcadla na sebe a přiznej si to, že jsi starý genetický zmetek, který nikdy nebude milionářem.

Leave a Reply