Ezdráš 9

Proč jsme se nedokázali poučit z minulých chyb, totality s diktátory jsou chybou, která má za následek zaostalost a bídu, neomezená moc je tvrdá návyková droga, na které jsou závislí diktátoři jako; Adolf Hitler, Mao Ce-tung, Muammar Kaddáfí, Alexandr Lukašenko, Vladimir Putin, Miloš Zeman atd. nejsou diktátoři jenom ve vysoké politické funkci, s diktátory se setkáme i mezi dělníky na stavbě nebo mezi bezdomovci.

Rozděluji psychopaty na ty, co jsou profesionály a ty co jsou amatéry, profesionální psychopat se stane diktátorem nebo ředitelem, amatérský psychopat se stane bezdomovcem nebo skončí ve vězení. Je mnoho kvalitních knih, které se zaobírají problematikou; psychopatů, totalit, diktátorů, násilí atd. jedna věc je tento problém v knize nebo na internetu popsat a druhá věc je najít i způsob, jak tento starý globální problém s; psychopaty, sociopaty, blázny, blbci atd. eliminovat.

Nejsou psychopati tak zde nejsou totality a diktátoři, nahradíme psychopaty za autonomní inteligentní roboty na akumulátory a umělou inteligenci, psychopat to byla testovací evoluční verze, co se nepovedla, a tak finální verzí budou GVKB roboti. Je to podobné jako s nahrazením mechanického psacího stroje za počítač s internetem.

Nevěřte na to že; pohádky, filmy, náboženství, politika, umění, věda, reklama atd. mohou změnit svět k lepšímu, problém je v lidské hlavě, která je sobecká. Člověk je loutkou, kterou ovládají jeho sobecké závislosti, vše jde naprogramovat a optimalizovat, tak jako zde jsou běžné všude samoobslužné pokladny, tak už brzo zde bude všude běžný robot prezident, který bude vyznamenávat roboty. 

Leave a Reply