Ezechiel 2

Není ten, co by se zavděčil všem, jednomu se zavděčíte a tím jiného pozlobíte, jak vlastně u lidí došlo k tomu, že je zde snaha se zavděčit všem, to jistě musí mít nějakou příčinu? Příčinou je protekcionismus, ve snaze získat zde protekci je zde i snaha se zavděčit všem, a tak se z lidí stali herci co si hrají na to co nejsou, každý by zde chtěl hrát hlavní roli jako prezident nebo ředitel ale když bude každý nahoře, tak kdo bude prací vytvářet hodnoty pro organizaci.

Práce za malou mzdu se pro lidi stala trestem a práce za velikou mzdu se pro lidi stala odměnou, za vším jsou peníze, protože bez peněz se z tebe stane žebrající bezdomovec. Pro ty, co jsou dole nejsou peníze a pro ty co jsou nahoře jsou peníze, nadbytek je možný díky nedostatku, lidi si nikdy nikde nebyli rovní, jsme si rovní jenom v tom že každý je zde dočasně a vše co jsme nahromadili to se dostane dědicům nebo organizaci ve které existujeme. Příčinou většiny našich lidských problémů je to že jsme povrchní, a tak chybujeme, nemáme čas se trvale specializovat na to pro co máme talent.

Každé zvíře se specializuje na to, pro co má talent, a tak se má dobře, organizace dělají z lidí loutky na dálkové ovládání, a brání lidem, aby se specializovali na to, pro co mají talent, vládnou nám šílenci a následkem je šílená konzumní civilizace, jediným možným řešením je nahradit lidi za autonomní inteligentní GVKB roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic.

Leave a Reply