Ezechiel 5

Občas na internetu nacházím moje staré myšlenky a tím si uvědomuji, jak se měním, stejně tak se mění i moje stránky na internetu a moje fotky a videa. Proč mě všechny lidské organizace, nepřipravili optimálně do složité reality a nutili mě násilím, abych se učil ubohé teorie, co nebudou mít pro mě v životě žádnou hodnotu?

Máme všichni mnoho tisíciletí trvale blbou náladu, díky lidským organizacím, co optimálně nefungují, to jistě musí mít nějakou skrytou příčinu? Tou příčinou je protekcionismus, není zde; otroctví, feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, humanismus, totalita atd. je zde mnoho tisíciletí protekcionismus.

Díky protekcionismu zde organizace nefungují, podívejme se na zaostalé společnosti a zjistíme že příčinou jejich zaostalosti je protekcionismus, války jsou následkem protekcionismu kdy mezi sebou válčí veliké organizace založené na protekcionismu, pokud zde nebude protekcionismus tak zde nebudou; ekonomické krize, konflikty, války, pandemie atd.

Vždy se ptej, komu zlo přinese veliké dobro a dojde ti to že milion milionářů vlastní většinu světového bohatství, a pomocí dluhů tak ovládá celý svět. Nemoc a bohatství nikdo dlouho neutají, někdo bydlí v paláci jako milionář nebo prezident a jiný nemá domov a žebrá, protože neuspěl v krutém boji o existenci. Podívejme se na veliký průměrný plat v Praze 42 760 Kč, elita v Praze má plat 300 000 Kč hrubého a pomocný dělník v Praze má plat 14 600 Kč hrubého.

Leave a Reply