Ezechiel 6

To že naše civilizace není optimální je každému jasné, logicky je zde proto otázka, jak optimalizovat civilizaci, tak, aby to už nebyl systém ve vývoji, ale byl to operační systém, na který se lze spolehnout, díky tomu že zde vše profesionálně funguje. Problémem civilizace je to že je to otevřený operační systém něco jako je operační systém Windows 10, mnoho organizací zakázalo svým zaměstnancům v zaměstnání používat Windows 10 protože tento operační systém není bezpečný a spolehlivý.

Zde nastává otázka, čím nahradit chybný operační systém Windows 10? Ideální je operační systém macOS, bohužel tento nový operační systém lze spustit jenom na drahých počítačích od Apple. Budeme potřebovat pro civilizaci nový druh dělníků co jsou optimálně vyrobení a nastavení, nahradíme lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, člověk to je obrazně něco počítač s Windows 10 a robot to je Apple počítač s macOS.

USA pomlouvá mediálně Čínu, že prý je tam dogmatická totalita, která se snaží z lidí udělat jenom otroky, přitom USA je taky dogmatická totalita, která se snaží z lidí udělat otroky, za vším je protekcionismus, co je dovoleno těm, co jsou nahoře to je zakázáno těm, co jsou dole, rovnost je zde jenom v tom, že je zde každý hříšník dočasně a trvale zde jsou jenom vesmírné a přírodní zákony, co platí miliardu let beze změny a budou platit i za miliardu let.

Lidi to jsou dneska jenom loutky, které ovládá situace nebo organizace, každá loutka je snadno nahraditelná jinou loutkou, z dálky loutka vypadá jako; bůh, král, císař, šlechtic, guru, papež, mesiáš, prorok, vůdce, pastýř, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, ředitel, celebrita, milionář, vědec, profesor atd. z blízka ale spatříme jenom nulu s nulovou hodnotou pro evoluci. Vše je zde dočasnou evoluční iluzí, co bylo to nezměníme, o tom, co bude nic nevíme, současnost to je hra o hodnoty podle pravidel, jde o to, aby ta pravidla hry o hodnoty byla bez amatérských chyb.

Leave a Reply