Galatským 2

Vše je zde loutkou, kterou ovládají pravidla, následkem je to že se vše pravidelně opakuje, zdrojem energie, je zde napětí mezi protiklady, jakými zde jsou; klad a zápor, zapnuto a vypnuto, dobro a zlo, veliké a malé, rychlé a pomalé, silné a slabé, samec a samice, pravda a lež, život a smrt atd.

Napětí mezi protiklady stvořilo pravidla, pokud zde nebudou protiklady tak následkem je to, že se vše zastaví, v minulosti naší konzumní kultury k zastavení evoluce často docházelo díky tomu, že jsme násilím eliminovali u něčeho protiklady.

Proč nefunguje socialismus? Nejsou zde protiklady mezi bohatými a chudými! Proč nefunguje náboženství? Nejsou zde protiklady mezi moudrými a hloupými. Proč nefunguje politika? Nejsou zde protiklady mezi mocnými a bezmocnými! Proč nefunguje ekonomika? Nejsou zde protiklady mezi vítězi a poraženými!

Shrnuto, ti, co jsou mocensky nahoře, to jsou opice s královskou korunou na hlavě, a proto to zde nefunguje! Slepý nemůže vést slepé, je třeba dát lidem do hlavy GVKB čipy a svěřit vedení světa GVKB umělé globální inteligenci, z pyšných egoistů, se tak stanou pokorné altruistické loutky na dálkové ovládání.

Leave a Reply