Galatským 3

Štěstí každý potřebuje a miluje, ovšem moje štěstí, zdrojem tvého neštěstí často je. Štěstí to je náhoda, díky které se máme dobře, třeba nalezneme nebo vyhrajeme něco velmi hodnotného, a díky tomu se zde máme dobře. Je vůbec možné, aby zde bylo štěstí pro každého, a nikdo netrpěl tím, že ten druhý má štěstí, a já mám zde smůlu. Vždy zde bylo mnoho humanitárních organizací, co se snažili, aby zde byl každý šťastný, a měli na to vypracované sociální strategie, jenže jim to nikdy v praxi nefungovalo!

Jsou zde ale mnozí, co nalezli způsob, jak mít více štěstí než druzí, díky výhodám, které mají, nebo díky svojí; síle, inteligenci, či svému talentu. Snadno si zvykne každý na to, že má v něčem dlouho štěstí, a pokud najednou od něj nečekaně štěstí odejde, tak zde hluboká deprese je, a mnohdy je zde i sebevražda.

Nejhorší neštěstí je stáří, protože to je nemoc, na kterou se umírá a není zde nikomu pomoci, každý jednou bude starý, a bude zde pomalu umírat. Dříve zde byla velká rodina, co se starala o staré rodiče, dneska je zde malý důchod, ze kterého nelze existovat a mnozí důchodci se snaží pracovat. Podle mě celé lidské neštěstí je v amatérismu, pokud budeme žít v profesionalismu, bude zde i více štěstí pro každého.

Podívejte se na hmyz, zde se mnoho dbá na profesionalismus, a tak je zde mnohem více štěstí než v našem politickém amatérismu, kde je mnoho ubohosti. Špínou je to, že ti, co zde mají mnoho štěstí, nepomáhají těm, co zde mají mnoho smůly, a škodolibě se jim mnohdy smějí, a říkají jim, že si za to mnou sami. Podle mě je vše o tom, co si podvědomě myslíme, profesionalismus může naše myšlení optimalizovat, a tím i můžeme v životě mít více štěstí.

Nepotřebujeme politické vlády složené z amatérů, co z nás dělají hlupáky a ubožáky, potřebujeme, aby nám vládli počítače a stroje, lidi dělají chyby o tom to je, zrušíme chození do školy, nebudeme už muset být gramotní, potřebné informace a programy získáme přes čip v hlavě, napojený bezdrátově na globální systém s umělou inteligencí, vše se dneska osazuje čipy, a my nemůžeme stát zbaběle opodál, jak si to uděláme takové to i budeme mít.

Leave a Reply