Galatským 4

Proč jsme tolik nemocní? Mnoho let jsem na tuto složitou otázku hledal správnou odpověď, dneska vím, že příčinou jsou chyby v nás a okolo nás, nemoci jsou následkem chyb, je to obrazně jako u počítače, počítač nefunguje tak jak má fungovat, protože jsou v počítači chyby, které mohou být fyzické nebo programové.

Většinou dokážeme najít jenom povrchové chyby v nás a okolo nás, jenže to nestačí, pod povrchem je obrovské množství chyb, které neznáme a které neumíme odstranit. Navíc je zde mnoho živých tvorů okolo nás, co roznášejí nemoci, taky nás může nakazit nemocný člověk který je v naší blízkosti, pokud nebudeme nemocní několik generací, tak ztratíme zase imunitu, a může nás snadno zabít bezvýznamná nemoc.

Statistiky nám mohou odhalit příčiny mnoha nemocí, víme, že zima a nedostatek slunce má za následek mnoho virových nemocí, stejně tak má za následek mnoho nemocí špatné bydlení a špatné stravování. Většinou nemáme jednu nemoc, ale máme více nemocí současně a lékař léčí jenom tu nemoc, která nám nejvíce škodí a ostatní nemoci už neléčí.

Mnoho nemocí se vyléčí jenom povrchně, a tak se nám tyto nemoci zase vracejí, a my se ocitáme v začarovaném kruhu, ze kterého neumíme uniknout. Mnohdy může psychická nemoc způsobit i tělesné nemoci, vše souvisí se vším, pokud si myslíš, že jsi zdravý tak se nech v nemocnici pořádně vyšetřit a oni už nějaké nemoci najdou.

Pokud by se směli rozmnožovat jenom zdraví lidé, tak bychom jako lidský druh velmi brzo zde evolučně zanikli, díky nedostatku dětí. Pečovat o lidské zdraví je velmi drahá záležitost, kterou si mohou dovolit jenom ti, co na to mají peníze a čas, to že berete vitamíny a jiné prášky co by měli pomoci k lepšímu zdraví, je jenom naivní snaha o to, jak se uzdravit.

Každý lék léčí jenom povrch nemoci a nedokáže odstranit už příčinu nemoci. Poslední dobou je zde globálně snaha udělat z nemocných dojné krávy, které ekonomicky dojí lékaři a výrobci léků tak dlouho, dokud nemocný neumře, peníze nesmrdí, státu to vyhovuje má zisk z daní a cla, a díky chybujícím lékařům se mnoho lidí nedožije starobního důchodu, a to je pro stát další veliký zisk. Nejlepší je se díky antikoncepci vůbec nenarodit, pokud se narodíte, tak počítejte s tím, že budete často nemocní, a nakonec jistě umřete.

Leave a Reply