Genesis 14

Výpočet je statisticky jednoduchý stačí se podívat na to kolik lidí zde bylo v České republice v roce 1921 (10 002 000) a kolik lidí je zde bylo v roce 2021 (10 702 942) počet obyvatel je zde statisticky stabilní už sto let! To znamená že žádná pandemie zde není minimálně sto let! Celá pandemie je propaganda, která dělá z lidí pitomce a nutí lidi k nošení respirátorů a očkování! Nemůžeme brát statistiky za krátké období vážně, protože logicky zde mohou způsobovat výkyvy nečekané evoluční situace které se rychle nezvládli.

Neustále jsme už dva roky informování o tom, jak lidi umírají na pandemii a že to musíme násilně řešit, aby nedošlo ke katastrofě u konzumní společnosti, ve skutečnosti je to jinak, počet lidí na světě rychle narůstá v roce 1953 je počet lidí na světě asi 2 682 000 00 to jsem se 30.3.1953 narodil v Piešťanech na Slovensku, a dneska je na světě 7 920 000 000 lidí, za 68 let se počet lidí ztrojnásobil!

Největší nárůsty obyvatel vykazují ekonomicky zaostalé státy v místech, kde rostou citróny a pomeranče, a tak je tam levné bydlení a levné jídlo. Přelidnění vedlo k degeneraci a ztrátě imunity, to že lidi umírají na nakažlivé nemoci není nic nového pod sluncem, stačí si přečíst bibli a zde je mnoho informací o tom, jak lidi na nemoci umírali!

Neumíráme jenom na nakažlivé nemoci, ale umíráme ve velkém zbytečně i ve válkách, nebo pácháme v depresi sebevraždy. Ideologický populismus z nás dělá pitomce mnoho tisíciletí, slepý vede slepé o tom je; pohádka, mytologie, sekty, náboženství, filosofie, politika, reklama, propaganda atd. čistá pravda je v přírodě, protože příroda nemá potřebu z nás pomocí propagandy dělat pitomce!

Leave a Reply