Genesis 18

Nemoci jsou zde opakem zdraví, žijeme ve světě protikladů a mezi protiklady je napětí a tato energie zde se vším pohybuje, a tak je zde vše dočasným naprogramovaným pulzujícím procesem, ve kterém po příčině přichází následek, všemu zde vládnou programy, problémem je to že v programech jsou chyby, a tak není realita dokonalá a tím logicky není dokonalý ani člověk, jsme jenom dálkově ovládané naprogramované loutky, které jsou dočasným pokusným evolučním materiálem, máme mnoho zvědavých otázek na které nemůžeme nalézt odpověď.

Proč se ptá ten, kdo nemá potřebné informace, známe vše jenom povrchně a to nestačí, snažíme se realizovat mnoho svých naivních ideálů, ale neustále narážíme na překážky, které nedokážeme překonat, propaganda a reklama z nás dělá hlupáky a tím i ubožáky, pravdu nenajdete v lidské pokrytecké konzumní společnosti, protože jsme pravdu nahradili za lež a lásku jsme nahradili za protekci, nevěřte tomu co jste si neověřili, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky tak může lhář a zloděj vypadat jako populární celebrita. 

Jaký má život smysl, když jsme zde dočasně a smrtí zde vše rychle skončí a po smrti zde už nic není, smrt to je konec hry, každý zde hraje svoji hru o hodnoty podle pravidel, která určila; situace, rodina, organizace, podnik, stát, příroda atd. často je každý v situaci se kterou si nedokáže poradit a mnohdy mu nedokáže poradit ani specialista, pokud je zde něco zmetek tak ten zmetek nejde už opravit to je třeba pochopit, tak jako jsou běžné technické a programové zmetky, tak může být zmetkem i cizí člověk, který nedodržuje pravidla lidské společnosti, a tak on se chová jako divoké zvíře a nechová se jako civilizovaný člověk. 

Proč mnoho lidí naivně věří tomu, co si v praxi neověřili? Propaganda a reklama proměnila lidi na psychické zmetky, neustále opakované lži se tak stali svatou pravdou, o které se nepochybuje!  Představme si, že by každý člověk na světě nemohl lhát a krást tisíc let, jak by naše konzumní společnost vypadala za tisíc let, když by zde nikdo nemohl lhát a krást? Nebyla by zde; reklama, propaganda, politika, soudy, policie, armády, vězení, náboženství, sekty, byrokracie, filosofie, protekce, výhody, rozvody, alimenty, nezaměstnanost, bída, pohádky atd. jak si to uděláme takové to máme, problémem není to, že zde jsou; mafie, krize, války, revoluce, terorismus, vandalismus, extrémismus, pandemie, katastrofy, dluhy, příživníci, bezdomovci, prostituce, drogy atd. problémem je to že lidi lžou a kradou!

Leave a Reply