Genesis 23

Svoboda je možnost volby z více možností, máme vždy možnost volby z více možností? Pochopitelně záleží na situaci, a tak v některé situaci máme možnost volby z více možností a v jiné situaci tuto možnost nemáme, vše je o tom že pomocí odměn a trestů je každý manipulován a tím přichází o svobodu volby z více možností.

Statistiky, které jsou objektivní a aktuální nám v nahotě odhalují, jak naše civilizace funguje, dobře se mají lidi tam kde není otroctví a zle se mají logicky lidi tam kde je otroctví, nikde na světě není vláda lidu, všude na světě vládnou otrokáři, co mají služebního řidiče a ochranku, otrok nechce emancipaci, on chce být otrokářem o tom je kariérismus spojený s protekcí! Podívejme se na to, jak se lidi oslovují různě, je ten druhý; pán, soudruh, blbec, svině, vůl atd?

Ten druhý je otrok nebo otrokář, jenže pravda zde není populární! Války a pandemie v nahotě odhalují to, že je společnost rozdělená na otroky a otrokáře, vše evolučně směřuje k tomu, že místo lidských otrokářů zde bude otrokářem globální umělá inteligence, které budou sloužit jako její zástupci autonomní inteligentní roboti na akumulátory.

Bude to nové digitální otroctví, ve kterém bude vše fungovat podle vojenského režimu, vadný otrok se eliminuje v krematoriu! Podívejme se do přírody zde je svoboda a následkem je zde přirozený výběr, který nemilosrdně eliminuje vše, co je geneticky chybné, a nikdo to neoznačuje za chybu! Člověk si zde hraje na boha a chce mít zde vše pod kontrolou, aby se měl božsky, jenže následkem je konzumní očistec, ve kterém je člověk člověku peklem! 

Leave a Reply