Genesis 24

Z díla spatříme tvůrce a dílem všemocného dokonalého boha je egoistický pokrytecký svět, ve kterém je dobrota žebrota! Realita to jsou příčiny a jejich následky, vše se tak točí okolo protikladů, mezi kterými je napětí a tato nevyčerpatelná věčná energie se vším pohybuje, a tak zde je vše dočasným naprogramovaným pulzujícím procesem, pevným bodem jsou pravidla, co se nezmění ani za milion let, protože tato pravidla jsou dokonalá, dočasně je zde jenom to, co je nedokonalé!

Lidi stvořili ke svému obrazu všechny svaté bohy, protože potřebovali svaté reklamní maskoty, skutečnou moc zde mají jenom programy, protože vše v nás a okolo nás je naprogramované, a tak jsme jenom genetické stroje které byli evolucí vytvořené a výchovou nastavené k tomu abychom zde něčemu profesionálně sloužili. Reklama nás kalme od narození do smrti, pokud hledáte pravdu a lásku tak ji najdete v přírodě, protože zde je vše přirozené a není zde potřeba z vás dělat pitomce.

Vše je zde jenom hra a boj o to co milujeme a potřebujeme, nevěřte tomu, co jste si neověřili, pochopte to, že jak si to uděláte takové to i máte, nezalévejte plevel a nekrmte parazity! Společnost musí padnout na dno, aby si uvědomila svoje chyby a začala se změnami které chyby opraví, společnost to je vždy organizace a jde o to, jak je tato organizace naprogramovaná, nejčastější chybou v programu je; centralizace, dogmatismus, idealismus, populismus, kariérismus, monopoly, mafie, kasty, třídy, cenzura atd.

Ti co jsou nahoře parazitují na těch, co jsou dole a následkem je konzumní očistec ve kterém je veliká spotřeba; piva, vína, rumu, cigaret, marihuany, tvrdých drog, léků na stres a deprese atd. svět je nemocný, a tak se svět stal velikou nemocnicí ve které všemu vládne nemocná elita. Nebude to už trvat evolučně dlouho a místo lidí v civilizaci budou autonomní inteligentní roboty na akumulátory, vše bude globálně řídit umělá inteligence, lidi se odsunou z civilizace do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh. 

Leave a Reply