Genesis 27

Abychom se měli lépe, než se mají opice tak jsme evolučně za milion let stvořili kulturní civilizaci a tato kulturní civilizace se pro nás stala nemocnicí, nejsme nemocní jenom tělesně jsme i nemocní psychicky. Zdravé je to, co je aktivní tělesně a psychicky, velikým problémem je to že nemocní rodiče mají logicky nemocné děti, jde o genetickou degeneraci, která postihuje i hospodářská zvířata.

Pandemie v nahotě odhalila pravdu o tom, že všichni žijeme v nemocnici, protože máme slabou imunitu a nedokážeme se už bránit nakažlivým nemocem. Je naivní očekávat od nemocné politické elity že si ona dokáže poradit s tím, že jsme nemocní a žijeme v nemocnici, každý, kdo je nemocný myslí egoisticky jenom na to, jak se mít dobře a cizí problémy jej nezajímají. 

Jsem spíše technik než lékař, a tak vnímám každou nemoc jako poruchu technického zařízení, k poruše dochází z mnoha příčin a nečastější příčinou poruch jsou chyby ve výrobě a nastavení technického zařízení, spěcháme, a tak vyrábíme technické zmetky! Je konečně třeba pochopit to že člověk vznikl evolučně z opice, a tak nejsme evolučně vytvoření a nastavení k tomu abychom žili v civilizaci která je pro nás nemocnicí. 

Jako ideální řešení spatřuji odsun všech lidí z civilizace do rezervací a v civilizaci budou existovat místo lidí stroje a programy, pro stroje a programy je civilizace ideální prostředím ve kterém se bude dobře dařit strojům a programům, nebudeme už tak potřebovat chodit do školy a zaměstnání, základem lidské společnosti se tak zase stane pravda a láska.

Leave a Reply