Genesis 29

Život je hra ukončená smrtí, pokud by zde nebyl život hrou tak by zde život zanikl, kdo si hraje ten si užívá života, stroje si neumí hrát a jenom dělají to na co jsou nastavené, hra je zde díky naší inteligenci pomocí hry poznáváme naše možnosti a schopnosti, pokud jsme dlouho v situaci kdy si nemůžeme hrát tak následkem jsou psychické nemoci, vše je zde o příčině a následku, každý náš problém má i svoji příčinu.

Každá hra je zde dočasně, staré hry zanikají a nové hry vznikají, pro mnoho lidí se staly hry návykovou drogou a tím se dostali do začarovaného kruhu a je obtížné jim pomoci. Abychom mohli jakoukoli hru hrát dobře tak jí musíme hrát dlouho to je logické, jenže jsme neustále v situaci, kdy nemáme možnost hrát hru dlouho, a tak hru hrajeme špatně, to jistě musí i mýt nějakou příčinu? 

Tou příčinou je vždy naše dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, proč je většina lidí dobrá k tomu, co si jejich dobrotu nezaslouží? Příčinou je reklama, která lidi klame od narození do smrti, hodně vydělávej a hodně utrácej o tom je konzumní pokrytecká společnost, nikdo za nic nemůže, každý si přeci jenom plní svoje povinnosti.

Leave a Reply