Genesis 40

Vše je v hlavě, my měníme naše okolí a okolí zase mění nás, je to nekonečný proces příčin a jejich následků, každý lidský jedinec je obrazně jenom kapičkou vody v moři, sám zde nic nedokáže, zde se dostáváme k egoistické manipulaci pomocí; peněz, zákonů, pravidel, norem, morálky, filosofie, víry, reklamy, ideologie, školství, propagandy, pohádek, umění, strachu, závislostí atd.

Veliké psychické problémy jsou následkem toho že nejsme svobodní, protože se z nás stali loutky, které mnohé snadno ovládá, nejsme pány svého osudu, protože náš osud byl pevně naprogramován už v okamžiku našeho narození, jablko nepadne daleko od stromu, vše je o genetice a výchově! Když navštívím knihovnu nebo knihkupectví a prohlížím si knihy, tak si uvědomuji to že informace, které jsou v knihách nemají už pro mě žádnou hodnotu, protože tyto informace jsou povrchní, protože populární autoři jsou líní poznat to o čem píší do hloubky!

Podívejme se na mnoho problémů, se kterými si neumí konzumní společnost optimálně poradit, největším problémem, se kterým se konzumní společnost dlouho všude potýká je dobrota k tomu, co si dobrou nezaslouží, jenom špatný hospodář zalévá plevel a krmí parazity! Lidi po milionech umírají, protože mají špatnou imunitu a elity vyhlašují všude výjimečná opatření, tady se někdo zbláznil a měl by být logicky léčen v blázinci, bohužel tito mocní blázni mají imunitu!

Teprve s odstupem času vyplave na povrch pravda o těch, co nám v minulosti chybně vládli, jenže to už jsou pachatelé těchto velikých zločinů bohužel mrtví! Lovíme do sítí jenom malé ryby a na veliké ryby nemáme sítě, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným, bylo a bude! Slepý nemůže vést slepé, právě skončili politické volby a slepí voliči si za svoje zástupce zvolili slepé politiky a nedošlo jim, že jsou jenom loutkami, které ovládá mediální propaganda.

Elity, co nám vládnou mě připomínají těžce nemocného člověka, který neposlouchá správné rady od svého lékaře, a tak je nemocný a zbytečně předčasně umírá. Sledujme statistiky a dojde nám to, že nám globálně vládne milion milionářů, co vlastní většinu světového bohatství, politici jsou dobře zaplacení kaskadéři, co zastupují milionáře, co nám zde všude dlouho vládnou! 

Jak myslet a konat vše optimálně? Je to jednoduché, zavedeme globálně trest smrti za lhaní, pro nikoho nebudou výjimky a imunita! Každý člověk dostane do mozku kontrolní inteligentní GVKB čip a pokud zde bude pokus o lhaní tak čip člověka ve spánku zabije, tím zde skončí; reklama, náboženství, sekty, hnutí, pohádky, politika, byrokracie, soudy, vězení, armády, monopoly, daně, clo, poplatky, pokuty, centralizace atd. ve školství se globálně děti naučí tomu, jak nelhat a nekrást. 

Leave a Reply