Genesis 43

Školství v nahotě odhaluje to, že centralizace nefunguje optimálně, optimálně funguje jenom decentralizace, díky které je zde místo monopolu konkurence, za vším je zde snaha o egoistické parazitování díky protekci a výhodám, vše je zde naprogramovaný dočasný proces a pokud zde není přirozená konkurence tak se tento naprogramovaný proces neaktualizuje optimálně, pořád platí, jak si to uděláme takové to i máme, z díla se pozná, kdo je profesionál a kdo je amatér.

Je zde mnoho těch, co si hrají na; mesiáše, papeže, guru, proroka, vůdce, krále, šlechtice, císaře, sultána, prezidenta, ministra, předsedu, senátora, poslance, diplomata, ředitele, celebritu atd. z dálky tak může dobytek vypadat jako pastýř, jsme reklamou klamáni od narození do smrti, pokud hledáte objektivní čistou pravdu tak jí naleznete v přírodě, která nemá potřebu z vás dělat pitomce!

Každý člověk je egoistický dobytek a pravým svatým pastýřem všech lidí není bůh stvořitel a hospodář, ani jeho syn, jak hlásá svatá dogmatická víra v zázraky, každý bůh to je mediální maskot a fetiš! Pravým pastýřem lidí jsou; data, informace, programy, inteligence, optimalizace, evoluce, energie, čas, protiklady, kauzalita atd. to vše je dočasným naprogramovaným pulzujícím procesem který se neustále recykluje. 

Není zde nikde možný jakýkoli pevný bod, na který se lze dokonale spolehnout, vše je zde v pohybu hmotném i nehmotném, nemůže zde z ničeho vzniknout něco, vše vzniká vždy z něčeho pomocí kopírování, bohužel při kopírování se i kopírují chyby, jablko tak nepadne daleko od stromu! Vývoj u všeho je založen na experimentování, pokud je zde centralizace nebo monopol tak je zablokováno násilně experimentování a následkem je zaostalost, a tím i bída a blbá nálada, ryba smrdí od pyšné hlavy.

Leave a Reply