Genesis 7

Pokud by zde nebyli blázni, tak by zde nebylo náboženství a tím i bůh, blázni si rádi hrají na boha, pokud nemůže člověk optimálně rychle vyřešit svoje problémy tak se z toho zblázní, a tak pije slivovici, kouří cigarety, věří na to, co si neověřil atd. jakmile lidi přišli o svoji svobodu díky přelidnění tak se z toho zbláznili, není sluha ten, co by se dokázal zavděčit všem pánům. Vše je zde o tom, co milujeme, pokud něco milujeme tak tomu i čas a peníze obětujeme, často je zde snaha o to abychom milovali parazity, to logicky nefunguje, dobrotu si zde musí každý zasloužit jenom špatný hospodář zalévá plevel a krmí parazity.

Vše zde souvisí se vším to nám v nahotě odhalují; války, konflikty, katastrofy, reformy, pandemie atd. pevnost řetězu určuje nejslabší článek, tím nejslabším článkem je zde špatná kontrola kvality a čistoty. Podívejme se do přírody zde je optimální kontrola kvality a čistoty, protože zde nejsou monopoly a centralizace, ekonomika a politika smrdí od mocné a bohaté elity, z díla poznáme tvůrce, slova bez činů jsou jenom propaganda, která dělá z lidí pitomce. Sekty a náboženství jsou klasickou ukázkou bláznů co si hráli na boha, vše je o snaze přeprogramovat lidem mozky pomocí dogmatické propagandy, v současnosti se mediální propaganda zaměřila na pandemii a straší lidi nemocí a smrtí.

To že lidi umírají na infekční nemoci není nic nového pod sluncem, na infekční nemoci umírají i zvířata! Tak jako je zde snaha zavést průkazy o tom že jsi otestovaný na pandemii a nejsi nakažený, tak by se měli konečně zavést globálně průkazy na to, jestli jsi normální a ten kdo by nebyl normální by logicky skončil v blázinci, léčit a vyléčit o tom je fungující ekonomika a politika. Statisticky je většina lidí na světě zralá na to, aby se umístila do blázince, jsou věci, na kterých nemůžeme šetřit, pro nikoho nebudou výjimky a imunita, padni, komu padni.

Veliký nedostatek zaměstnanců se vyřeší tím, že dáme práci strojům a počítačům, robot prezident tak bude vyznamenávat roboty, lidi se začnou plynule globálně přesouvat z civilizace do rezervací ve kterých budou pro lidi postavené veliké blázince, v blázincích se od sebe oddělí muži od žen, aby se už blázni nerozmnožovali jako invazní druh. Léčení v blázinci bude jenom pomocí fyzické namáhavé práce, kdy budou blázni vyrábět kvalitní zboží, podívejme se do totalit, zde je běžné, že zde mnoho lidí musí pracovat jako otroci a jakýkoli odpor ekonomických otroků proti dogmatické totalitě je marný.

Leave a Reply