Rubriky
GVKB

Globální GVKB demokracie

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Ano, civilizace potřebuje myšlenková pravidla. Myšlení je jako řízení automobilu na silnici, proto zde jsou silniční pravidla a policie pokutuje jejich porušování, zavedeme globálně myšlenková pravidla, a dáme lidem do hlavy GVKB kontrolní čipy, co budou kontrolovat dodržování GVKB pravidel, a trestat jejich porušování.

Díky GVKB čipům zde už nebudou pyšní hříšníci, a každý bude psychicky osvícený jako Ježíš Kristus a Buddha, nebudeme už potřebovat; politiky, byrokraty, soudce, advokáty, policajty, vojáky, kněze, filosofy, novináře, prezidenty, ředitele, podnikatele, profesory, celebrity, milionáře, administrátory, příživníky, atd.

Bude to globální GVKB demokracie ve které nejsou problémy s odpůrci GVKB demokracie, jakýkoli odpor bude eliminován pomocí prevence už v zárodku. Nebudou zde už psychické problémy a nebudou zde už ani psychopati, takto GVKB pravda a láska zvítězí globálně na věčné GVKB časy nad lží a nenávistí.

Díky GVKB čipům se globálně zruší; soukromé vlastnictví, peníze, náboženství, politika, reklama, byrokracie, soudy, armády, atd. Skončí problém s pyšnými hříšníky kterých je zde nadbytek, rozmnožovat se budou smět jenom dokonalí jedinci, pyšní hříšníci budou v krematoriu eliminováni, aby zde s nimi nebyli problémy.