Hlupák v chytrém světě

Statistika je věda, která nám dala o tobě správné údaje, a z těch údajů je jasné to že jsi hlupák, který existuje v chytrém světě, a tak z toho má hlupák logicky stres a deprese, a naivně si myslí, že mu jiný hlupák co má taky stres a deprese, s jeho hloupými problémy pomůže. Musíš hledat někoho, kdo není hlupák, není to snadné a jednoduché, chytrých lidí je zde nedostatek, ale hlupáků je zde nadbytek. 
 
Z díla poznáš to, jestli je někdo hloupý nebo chytrý, vše zde z dálky vypadá jinak než z blízka, povrchní pokrytci jsou jako plevel, který bere chytrým zdroje k růstu, kultura bez chytrých lidí se zakonzervuje a už evolučně neroste, podívejme se na invazní extrémní ideologie, jaké zde napáchají škody ekonomické a humánní, vůdcem mnohých musí být chytrý zdravý mladý člověk, který není povrchním pokrytcem, není nic horšího, než když slepý vede slepé do záhuby. 
 
Hlupák ve škole života nemůže uspět, protože nesloží náročné zkoušky, mnozí hlupáci vystudují vysokou školu a myslí si, že mají papír na to, že jsou chytří, to je zde častým omylem hlupáků, chytrost není o tom, že máš vysokoškolský titul, chytrost je o tom že z díla se pozná tvůrce, skončila doba, ve které se obdivovalo fyzické dílo, jako je třeba most který nám ulehčil překonání řeky, jenže každý most který postavili hlupáci brzo spadne. Nová doba je o mostech informačních jako jsou sociální sítě na internetu, takovým mostem je Facebook a Twitter, zde levně a rychle dochází ke spolupráci s cizími lidmi, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..